Кои сме ние?
Академично дружество „Кирил и Методий“ е сдружение на българските студенти в Карлсруе и на приятелите на България, независимо от националната им принадлежност. Целта на дружеството е да обедини и по този начин да подпомогне българските студенти в бързото и успешно въвеждане в немското общество.
Стани един от нас!
Ако имаш предложение за организиране на някакво събитие, искаш да помогнеш или просто си търсиш компания за една бира, заповядай на нашата седмична среща!
Кога и къде?
- Z10 – 1. етаж, заседателна зала
- Учебен център (KIT) – зала 008
Локациите се редуват всяка седмица.
Следете социалните ни мрежи за актуална информация.
- 27.05.2026 – Учебен център (KIT), зала 008
- 03.06.2026 – Z10, 1. етаж, заседателна зала
- 10.06.2026 – Учебен център (KIT), зала 008
- 17.06.2026 – Z10, 1. етаж, заседателна зала
- 24.06.2026 – Учебен център (KIT), зала 008
- ...
Присъедини се!
Като официален член на нашето дружество ще се запознаеш с нови хора, ще откриеш подкрепяща среда и ще бъдеш част от различни събития и инициативи. Освен това получаваш специални отстъпки за нашите събития. Няма членска такса – нужно е само желание да помагаш за развитието на българската студентска общност в Карлсруе



